W ciągu roku mamy kilka okazji, żeby ofiarować lubianej, lub ukochanej osobie prezent od serca. Święta, urodziny, oraz rocznice są doskonałym powodem, aby podarować upominek, który sprawi obdarowanemu radość. Często wybór odpowiedniego prezentu nie jest łatwy, ponieważ wydaje się, że osoba, dla której chcemy kupić prezent, wszystko już ma. Sprawdźmy, dlaczego warto kupić na prezent stylowe artykuły piśmiennicze.

Dlaczego warto?

Artykuły biurowe i piśmiennicze doskonale sprawdzają się jako prezent w każdej sytuacji. Firmy często ofiarują gadżety biurowe z logiem swoim klientom i kontrahentom. Długopisy, ołówki, czy nawet całe komplety z logiem to świetny upominek biznesowy, jednak nie tylko w biznesie artykuły piśmiennicze sprawdzą się jako prezent. Wysokiej klasy długopis, czy pióro to prezent doskonały bez względu na wiek, zawód, płeć, czy upodobania. Kobiety w swoich torebkach pomiędzy niezbędnymi rzeczami, zawsze noszą długopis na wypadek zanotowania ważnej informacji, bądź wypełnienia wniosku w urzędzie. Mężczyźni pracujący w biurze ucieszą się z egzemplarza w eleganckim etui, który stanowi o ich profesjonalizmie. Długopis lub pióro personalizowane dla konkretnej osoby, z grawerem lub nadrukiem, to niewątpliwie miła pamiątka na długie lata.

Długopis, czy pióro?

Decydując się na podarowanie w prezencie artykułu piśmienniczego, warto zastanowić się, co sprawi większą radość – długopis, czy pióro? Oczywiście  należy dawać w prezencie tylko egzemplarze ekskluzywne, charakteryzujące się wysoką jakością i elegancją. Pióro to ponadczasowy prezent i mogłoby się wydawać, nieco zamierzchły. Nie jest to prawda, gdyś współczesne nowoczesne pióra są zdecydowanie łatwiejsze w użytkowaniu, niż ich prototypy. Wymiana wkładu jest szybka i łatwa, a modele łączą w sobie klasyczny styl i elegancki wygląd. Wybór pomiędzy piórem wiecznym a piórem kulkowym to już indywidualna sprawa. Długopis natomiast to zdecydowanie bardziej uniwersalny prezent. Jeśli decydujemy się na zakup długopisu, warto postawić na znaną i lubianą, ale ekskluzywną markę, dlatego dobrym wyborem będzie długopis parker. Firma Parker kojarzona z renomą sięgającą aż 1889 roku jest producentem najwyższej jakości ekskluzywnych długopisów i piór, i nie spotkamy chyba osoby, która nie zna i nie ceni jej produktów.

A może zestaw?

Nie musimy decydować się na pióro lub długopis, kiedy możemy zakupić elegancki zestaw obu egzemplarzy w skórzanym, lub drewnianym gustownym etui. Produkty firmy Parker wyróżniają się niebywałą elegancją i niepowtarzalnym stylem. Uniwersalna kolorystyka dopełniona złotymi i srebrnymi detalami pozwala na wybór odpowiedniego egzemplarza dla nawet najbardziej wymagających solenizantów. Taki upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego, ponieważ będzie dowodem na dołożenie wszelkich starań, aby prezent okazał się funkcjonalny i jednocześnie estetyczny. Warto pamiętać o tym, że tylko sprawdzona marka jest gwarantem długiego, komfortowego i bezawaryjnego użytkowania produktów.

Nasi Partnerzy

Sklep z markowymi narzędziami Tooles.pl Suplementy i tabletki na włosy od eNaturalnie.pl Kamieniołomy  - importer kamieni półszlachetnych